McDonald´s Cup

V Uherském Hradišti proběhl další ročník populárního fotbalového turnaje McDonald´s Cup. Naši školu reprezentovali žáci ve dvou kategoriích. Kategorie „A“ kluci z 1. – 3. třídy a kategorie „B“ kluci a holka z 4. – 5. třídy. V okrskovém kole se dařilo oběma týmům a povedlo se nám postoupit do okresního finále, což je samo o sobě slušným úspěchem.
Okresní finále jsme odehráli na hlavním stadionu 1. FC Slovácko a nabídlo mnoho dramatických soubojů. Mladším se bohužel nepodařilo postoupit do dalších bojů a jejich cesta skončila v základní skupině.
Starší kategorie postoupila do semifinále, kde nad jejich síly byla ZŠ Sportovní UH. V souboji o třetí místo jsme narazili na sousední celek ze ZŠ Dolní Němčí. V pikantním utkání plném emocí jsme zvítězili a z turnaje si odvážíme bronzové medaile. Velké poděkování si zaslouží trenéři Spartaku Hluk, fanoušci z řad rodičů a prarodičů, kteří pomáhali také logistikou obou turnajů.

Tu největší pochvalu si zaslouží kluci a holka za skvělou reprezentaci školy. Už se nemůžeme dočkat dalšího ročníku!!!

Napsal Mgr. Ondřej Machala